Večerní kolonádní koncert

Večerní kolonádní koncert

Adresa:

Karlovy Vary, Tržní kolonáda

Termín: 30.7.2021
Vstupné:

volné

30červenec pátek 22:00

Žánr: koncerty


V pátek 30. července si od 22.00 hodin mohou přijít příznivci klasické hudby poslechnout slavný cyklus houslových koncertů Čtvero ročních období Antonia Vivaldiho. Myšlenka provést koncert v Tržní kolonádě, nasvícené pro každé z ročních období jinou barvou, vznikla v loňském roce pro Karlovarské kulturní léto a obrovský ohlas tohoto koncertu, který si vyslechlo téměř tisíc posluchačů, vedl ke zopakování projektu i v letošním roce.

Stejně jako loni povede Komorní orchestr Karlovarských symfoniků koncertní mistr Jakub Sedláček, který se zároveň zhostí sólového partu. Novinkou je zapojení herečky Západočeského divadla v Chebu Vladimíry Vítové, která přednese texty k jednotlivým větám koncertu. Ty pravděpodobně ve formě sonetů, které vysvětlují atmosféru jednotlivých vět, do partitury vepsal sám Vivaldi. Čtvero ročních období 30. 7. 2021 od 22.00 Tržní kolonáda Karlovy Vary Účinkují: Komorní orchestr Karlovarských symfoniků, koncertní mistr KSO Jakub Sedláček, recitace Vladimíra Vítová

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Karlovy Vary Akce v obci Karlovy Vary

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Večerní kolonádní...

Wellness hotel Jean de CarroKarlovy Vary (137 metrů)

Wellness centrum hotelu Jean de CarroKarlovy Vary (137 metrů)

Wellness & Spa Hotel AmbienteKarlovy Vary (195 metrů)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?