Top RoofTop Fest – Karlovy Vary

Top RoofTop Fest – Karlovy Vary

Adresa:

Karlovy Vary, náměstí Dr. Milady Horákové

Termín: 3.7.2021 v 12:00 hod. (sobota)
Vstupné:

zdarma

3červenec sobota 12:00

Žánr: festival zdarma hudba koncert karlovy vary pop alternativní výstava workshop design léto 2021

Umělci: VltavaBeata Hlavenková


Šestý ročník karlovarského festivalu Top RoofTop proběhne zdarma 3. července v centru města. S heslem Postavme kulturu zpátky na nohy lákají organizátoři na koncerty Vltavy, zpěvačky, pianistky a skladatelky Beaty Hlavenkové s Kapelou Snů, z krajských uskupení se představí Aiko, funk-popová skupina Funky Monx a alternative-popové duo The Sidewaves.

Kancelář architekta města Karlovy Vary uvede v rámci festivalu výstavu o historii místa, součástí budou také workshopy, např. s galerií designu Supermarket WC. Festival Top RoofTop letos odstartoval také soutěž kapel Karlovarského kraje, výsledky oznámí v červnu.

Vltava je hudební skupina, která existovala v letech 1986–2003 a znovuobnovila svou činnost v roce 2010. Je považována za jednu z nejoriginálnějších českých skupin[1], typické jsou její surrealistické texty. Zakládající...
Beata Hlavenková je přední česká pianistka a skladatelka, která je kromě svojí triové tvorby známá také spoluprácí například s Ingrid Jensen, Richem Perrym nebo Lenkou Dusilovou. Harmonická barevnost, dynamika a kreativita slibuje...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Karlovy Vary Akce v obci Karlovy Vary

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Top RoofTop Fest –...

Hotel AdriaKarlovy Vary (70 metrů)

Hotel KavalerieKarlovy Vary (301 metrů)

Grand Hotel Ambassador - Karlovy VaryKarlovy Vary (384 metrů)