Den sokolnictví a lovectví 2020

Den sokolnictví a lovectví 2020

Adresa:

Krásný Les, Horní Hrad 1

Termín: 6.6.2020
Vstupné:

dospělí 180,- / děti 120,- / rodinné 520

6červen sobota 10:00

Žánr: ostatní akce


V sobotu 6. června od 10:00 do 17:00 hod bude Horní hrad plný dravých ptáků i různých druhů sov. Uvidíte řadu dravců a sov rozmístěných po celém hradě, letové ukázky dravců s přednáškami, budete mít možnost podržet si dravce na ruce, připraveny jsou hry a soutěže pro děti i dospělé, lukostřelba, expozice sokolnických potřeb – pohromadě pro vás bude vše, co je jinde jen těžko možné spatřit a zažít!

Čeká Vás přednáška s praktickými ukázkami o Historii lovectví a sokolnictví, historických loveckých metodách – kopí, prak, luk, kuše, smyčky, lep, dravý pták a sokolnictví, lovecký pes – až po nástup střelných zbraní a zánik starých metod. Připravena je i velká hra pro děti s mnoha zastávkami a úkoly, malé i velké. Při vstupu dostane každé dítě „Listinu adepta královského sokolníka“.

Po zahájení akce se představí soutěž a oznámí pravidla. Kdo splní stanovený limit bude z adepta pasován na sokolníka, obdrží pasovací královskou listinu a odměnu. Děti získávají body v jednotlivých soutěžích v kategoriích do 10 a nad 10 let.

Program doplňujeme o úžasnou paní flašinetářku a její Písničky z babiččiny krabičky

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den sokolnictví a...

Waldhaus JáchymovJáchymov,Klínovec (5.6 km)

Restaurant Pension-AntonJáchymov,Klínovec (8.6 km)

Ubytování Na PanoráměJáchymov,Klínovec (8.6 km)