Pat a Mat - Muzeum Karlovy Vary

Pat a Mat - Muzeum Karlovy Vary

Adresa:

Karlovy Vary, Nová louka 23

Termín: 3.3.2019 28.4.2019
Vstupné:

základní 100 Kč, snížené 60 Kč

3bře - 28dub celý den

Žánr: výstavyrodina děti soutěže a hry


Z divadla rovnou do muzea – Městské divadlo uvede v neděli 3. března představení o Patovi a Matovi a hned poté mohou návštěvníci zamířit do muzea na tuto výstavu. Interaktivní výstava zavede do světa dvou pověstně nešikovných kutilů známých také jako PAT a MAT, pro které není žádná komplikace překážkou a své kutění si umí patřičně užít. Mimochodem - příběhy dvojice kutilů jsou známé po celém světě. Poprvé se dvojice kutilů objevila v roce 1976 v seriálu "... a je to!", pod jmény Pat a Mat jsou známí od roku 1985.

Na výstavě se můžete těšit na animační dílnu s PRAXINOSKOPEM, originální scény a loutky z oblíbeného večerníčku, či na hernu a fotokoutek. Seznámíte se s historií natáčení večerníčkového seriálu i s dějinami animace jako takové.

Malé děti určitě zaujmou molitanové kostky, ze kterých budou moci skládat veselé obrázky s Patem a Matem, starší děti budou moci zúročit své nabité znalosti z výstavy při luštění křížovky. Všichni dohromady ale určitě ocení možnost navštívit komorní kino, které bude pro návštěvníky výstavy promítat film PAT a MAT i film o tom, jak se takový film natáčí.

Výstava bude bez vernisáže a v neděli 3. března, kdy výstava začne, bude muzeum mimořádně otevřené do 18 hodin.

Otevřeno:

středa - neděle: 10 - 17 hodin

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Karlovy Vary Akce v obci Karlovy Vary

Podobné akce

13říjen neděle 10:30

13říjen neděle 15:00

Ubytování v okolí akce Pat a Mat - Muzeum...

Hotel Embassy Karlovy Vary (22 metrů)

Spa Hotel Dvořák Karlovy Vary (67 metrů)