Gulášové slavnosti v Bolehošti

Gulášové slavnosti v Bolehošti

Adresa:

Bolehošť, Bolehošť 10

Termín: 12.8.2017
Vstupné:

60 Kč / zdarma do 15 let

12srpen sobota 12:00

Žánr: rockfestivalpro dětisoutěž


Pestrá nabídka soutěžních gulášů, několik značek a druhů piv, program pro děti i dospělé a mnoho zábavy vás čeká v sobotu 12. srpna 2017 na 7. Gulášových slavnostech v Bolehošti na Rychnovsku. Kuchaři, kuchařinky, myslivci, sokolové a další dobrovolníci se již po sedmé přihlásili do soutěží o ten nejlepší guláš.

A podmínky zde nejsou snadné, guláš musí chutnat. O tom následně rozhodnou nejen návštěvníci, ale také odborná porota. Svůj oblíbený guláš s tajnou recepturou tu bude chtít uvařit více jak 10 týmů. Akce začíná ve 12 hodin a připraven je i hudební program. Odpoledne se skupinou EFEKT a večer rockový nářez s BLADEXem.

Myšleno je i na děti, které tu čeká velký zábavný park s atrakcemi, malování na obličej, soutěžemi a cukrovinkami. Nejen pány potěší pivní festival se soutěžemi. Kromě gulášů zde bude bohatá nabídka dalších pokrmů, jako bramboráky, masa z grilu nebo udírny, trdelníky, cukrovinky, palačinky a jiné dobroty. Přijďte ochutnat skvělé guláše s vychlazeným pivem a vybrat ten nejlepší :-)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Bolehošť

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gulášové slavnosti v...

Hotel Jordánek Opočno (7.1 km)

Penzion Chata Orlice Bartošovice v Orlických horách (9.1 km)