Koncert filmové hudby - Fantasy večer

Koncert filmové hudby - Fantasy večer

Adresa:

Hradec Králové, Eliščino náb. 777

Termín: 15.11.2014
Vstupné:

400,-

15listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyfilmkoncertfantasyfilharmonie

Umělci: FILMharmonie


S novou sezónou přichází i další dva koncerty Filmové filharmonie (tzv. FILMharmonie). Tentokrát se muzikanti rozhodli divákům naservírovat známé melodie z filmového žánru fantasy.

Symfonický orchestr Filmová filharmonie vystoupí pod vedením dirigenta Chuheie Iwasakiho 14. listopadu 2014 v 19:30 v sále Pražské konzervatoře a 15. listopadu 2014 v 19:30 v sále Filharmonie Hradec Králové.

V programu zazní skutečné filmové lahůdky z fantasy filmů. Posluchači se mohou těšit na melodie z filmů Pán prstenů, Harry Potter, Piráti z Karibiku, Mumie nebo Avatar. V programu je zařazena také melodie z filmu Hobit, která poukáže na premiéru závěrečného dílu slavné trilogie.

Filmová filharmonie má za sebou již dva koncerty – dubnový koncert s tématem Western, který se konal v sále Pražské konzervatoře a červnové vystoupení pod širým nebem na nádvoří Lichtenštejnského paláce v Praze – orchestr živě doprovázel film Vesmírná odysea.

Symfonický orchestr Filmová filharmonie vznikl na konci roku 2013 jako těleso, které se zabývá nejen hudbou filmovou, ale také hudbou populární. Má za sebou již dva koncerty – dubnový koncert s tématem Western, který se konal...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Koncert filmové hudby -...

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (607 metrů)

Ubytování U PalukůChrudim (29.1 km)

Residence ArxChrudim (29.3 km)