Přejít na stránky Ticketpro.cz

Monkey Business

Adresa:

Špindlerův Mlýn, Lyžařská 123

Termín: 17.1.2014
Vstupné:

akce prvních 50 lístků za 350 Kč, poté se cena zvýší

17leden čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Kapela Monkey Business vydala na jaře 2013 po čtyřech letech nové album a vy ho budete mít příležitost slyšet naživo 17. ledna 2014 v klubu Dolská! 

Monkey Business se vrací do Špindlerova Mlýna a vystoupí v nově zrekonstruovaném klubu Dolská!

Kapela Monkey Business vydala na jaře 2013 po čtyřech letech nové album a vy ho budete mít příležitost slyšet naživo 17. ledna v klubu Dolská! Happiness of Postmodern Age obsahuje celkem dvanáct písní a jeden remix od holandských Kraak and Smaak. Vedle legendární americké písničkářky Joan Baez, jejž nazpívala party celkem do tří skladeb, přizvala kapela ke spolupráci ještě další hosty. Rappeři Vladimir 518, Orion a Kato s Monkey Business natočili píseň Rockin´ At The Lobby Bar, která je zvláštní tím, že jde teprve o druhou skladbu v třináctileté historii kapely, v níž se objevila čeština. Překvapením může být přítomnost Ivana Mládka, jehož banjo zní v písni Your Girl Looked like Bill Ward on the Cover of Sabotage. V písni Midlife Punks Dilemma hostuje člen britské skupiny Freak Power Ashley Slater. K této písni již kapela vypustila videoklip, kde v režii Zdeňka Suchého ukradnou legendy českého punku Petr Hošek, Martin „Rusák“ Kadnár a Honza Peterka korunovační klenoty.  Další hosté: Daniel Bárta, Tereza Černochová a Vojta Dyk si zazpívali spolu s Monkey Business a Joan Baez v coververzi její kultovní skladby Diamonds and Rust.

https://www.facebook.com/monkeybusinessprague

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Špindlerův Mlýn

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Monkey Business

Pension FortunaĹ pindlerĹŻv MlĂ˝n (33 metrů)

Hotel Lomnice ***Ĺ pindlerĹŻv MlĂ˝n (155 metrů)

Hotel PrahaĹ pindlerĹŻv MlĂ˝n (189 metrů)