CLOCK/DAY 2023

CLOCK/DAY 2023

Adresa:

Potštejn, Na Brnou 394

Termín: 29.7.2023 v 10:00 hod. (sobota)
Vstupné:

100,-

29červenec sobota 10:00

Žánr: festivalypivo gastronomie Potštejn


Zveme Vás na 4. ročník tradiční pivovarské akce na půdě Fenetry a Clocku v Potštejně. Tento rok Vás opět čeká obrovská porce našich piv, novinky i stálice a spousta dobrého jídla, které jsme oproti loňskému roku trochu obměnili. Na čepu se také samozřejmě, jak tomu již bývá zvykem, objeví i Fenetra, a to ne jedna!

Hostující pivovary: Vorkloster - Klášterní pivovar Porta Coeli, Chroust Brewing Gastro: Pivnice Clock, Big Smokers (pojízdný smoker), Dim Sum Spot (nejen gyoza knedlíčky), Na kopečku kopeček (zmrzlina), MD Foodtruck (pizzatini), dortové Potěšení (sladké ke kávě), Café na kole (káva ke sladkému) Opět vypravíme historický vlak z Pardubic přes Hradec Králové až na naší vlečku a zpět. Dětský kolotoč, šlapací drezína, dražba lahví na dobročinné účely, komentované prohlídky pivovaru, škola čepování, soutěže, pivovarská olympiáda, divadlo, večerní koncert.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Potštejn

Podobné akce