Gastro Hradec Orkla Cup 2023

Gastro Hradec Orkla Cup 2023

Adresa:

Hradec Králové, Eliščino nábřeží 375

Termín: 23.3.2023

23březen čtvrtek 10:30

Žánr: výstavygastro soutěž Hradec Králové


Gastro Hradec je soutěž, na kterou Vás srdečně zveme, je to již 25. GASTRO HRADEC u nás v Hradci Králové. Po třech letech pauzy a dlouhém rozvažování se organizátoři odhodlali uskutečnit konečně 3x odložený jubilejní 25. ročník této mimořádné a náročné soutěže. Bude to ročník pohody a vzpomínání se zachováním tradičních soutěžních kategorií ve všech soutěžních oborech. Věříme, že se nám podaří vytvořit přátelské prostředí pro všechny a hlavním cílem nás všech bude krásný zážitek ze soutěžních výrobků. Vaše úsilí určitě přinese radost všem zúčastněným. Věříme, že Vás potěší zjednodušení soutěžních zadání a i časový posun jak na přípravu soutěžních exponátů, tak i vyhlášení, mysleli jsme hlavně na Vás, kteří k nám jedete ze vzdálenějších míst naší republiky.

Výzvou letošního ročníku budou tabule cti, jsou určeny pro všechny soutěžící z minulých ročníků, kteří se chtějí prezentovat, ale již se nechtějí účastnit hlavní soutěže. Tabule cti jsou na volné téma, je to vzpomínkový prostor pro každého, kdo v některém z minulých ročníků zažil na Gastro Hradci úspěch i třeba neúspěch a chce se pochlubit současném svým pohledem na gastronomii. Také se těšíme, čím nás překvapí a obohatí naše znalosti Stará Garda, která již přislíbila účast. Určitě všechny potěší i soutěže v Carvingu na časový limit, které vždy byly velmi atraktivní a u diváků oblíbené. Budeme se snažit navázat na doplňkové akce, které provázely předchozí ročníky a samozřejmě počítáme s přátelskými setkáními kolegů i účastníků. Nezapomeneme ani na prodejní stánky z oblasti gastronomie

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gastro Hradec Orkla Cup...

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (784 metrů)

Spa Resort Tree of LifeLázně Bělohrad (29.2 km)

Ubytování U PalukůChrudim (29.4 km)