Loutková pohádka: ZLATÁ KNIHA ANDĚLŮ

Adresa:

Hradec Králové, třída Karla IV. 493/13

Termín: 13.11.2022
Vstupné:

100 Kč

13listopad neděle 16:00

Žánr: divadloloutky pohádka pro děti rodina Hradec Králové


Přijďte za námi v neděli 13. listopadu v 16:00 do kavárny Artičok. Krásnou loutkovou pohádku Zlatá kniha andělů pro Vás přijede až z daleké Plzně zahrát divadelní spolek Střípek. Krom divadla si můžete užít také skvělou kávu a zákusky. Prý každý z nás má svého anděla strážného, který nad námi bdí a chrání nás před zlem celého světa. Věřte, že pokud skutečně existují, jejich práce rozhodně není žádný med. Jen považte, napravovat všechny naše patálie, trable a nezbednosti! Ředitel divadla k inscenaci dodává: „Pohádka působí vánočně, člověka naladí k usebrání. Je plná lásky, pomoci, dobroty, což ladí s blížícím se adventem. Také otevírá divákům oči, abychom viděli dobré anděly všude kolem nás.“

Vstupné 100 Kč. Pro držitele Rodinných pasů sleva 5 %. Vhodné pro děti od 3 let. Akci podpořilo město Hradec Králové a Královéhradecký kraj.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce