Den otevřených dveří k příležitosti 95 let založení Dopravního podniku Hradec Králové.

Den otevřených dveří k příležitosti 95 let založení Dopravního podniku Hradec Králové.

Adresa:

Hradec Králové, Pouchovská 153

Termín: 7.10.2023 v 09:00 hod. (sobota)
Vstupné:

zdarma

7říjen sobota 09:00

Žánr: ostatní akceden otevřených dveří technika mhd Hradec Králové


Den otevřených dveří společnosti v areálu doplněný okružními jízdami historických vozů MHD městem. Návštěvníky čeká prohlídka celého areálu včetně centrálního dispečinku, zázemí řidičů a učeben autoškoly. Formou statické ukázky budou představeny všechny typy v současnosti provozovaných vozidel MHD včetně nejmodernějších vozů DP. Dále budou k vidění vozidla dílenská a speciální montážní vozidla pro údržbu a opravy trolejového vedení. Návštěvníci budou mít možnost absolvovat prohlídku dílen a dalších prostor rozsáhlého servisního a technického zázemí společnosti.

Připraveny budou ukázky diagnostiky vozidel a postupů oprav, zpřístupnění technologického zázemí, trenažér a další program pro malé mechaniky. O dalším zajímavém programu a podrobnostech této akce pro všechny věkové kategorie bude dále veřejnost průběžně informována a to zejména na stránkách www.dpmhk.cz nebo na našem Facebooku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce