Jarmark v Podorlickém skanzenu Krňovice

Jarmark v Podorlickém skanzenu Krňovice

Termín: 1.5.2022
Vstupné:

100Kč/70Kč

1květen neděle 10:00

Žánr: ostatní akcejarmark řemesla folklor skanzen


Konečně po dvou letech opět zahajujeme turistickou sezonu tradičním a oblíbeným řemeslným jarmarkem, kde budete mít možnost zhlédnut a zakoupit si rukodělné výrobky i výrobky tradičních řemesel. Program bude doplněný o vystoupení folklorních souborů z celých Čech. Bude se péci chleba v tradiční historické peci, který bude možné zakoupit. Po celý den budou zpřístupněny expozice skanzenu ( bez výkladu, pouze s tištěným průvodcem) a výběhy s hospodářskými zvířaty. V areálu je k dispozici bezbariérová toaleta a do areálu mohou zvířecí společníci na vodítku.

Cena vstupu na jarmark a do skanzenu je stejná, jako při běžném provozu skanzenu: 100Kč/dospělý děti do 6 let zdarma, 70Kč děti od 6 let a studenti do 26 let s průkazem studenta, 70Kč senioři, 70Kč držitelé průkazu ZTP, 70/70Kč držitelé průkazu ZTP a jeho průvodce. Přijímáme Senior pasy a Rodinné pasy.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jarmark v Podorlickém...

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (10.7 km)

Wellness Hotel VyhlídkaNáchod (27.6 km)

Ubytování VernerDeštné v Orlických horách (28.9 km)