Beseda: jak vzniká počítačová hra v amanita design

Beseda: jak vzniká počítačová hra v amanita design

Termín: 7.12.2021 v 17:00 hod. (úterý)
Vstupné:

100

7prosinec úterý 17:00

Žánr: ostatní akcebeseda


17-19 hodin

– beseda s tvůrci, představení práce v Amanita Design

Jak vzniká počítačová hra ve světoznámém a cenami ověnčeném studiu Amanita design? Samorost, Chuchel, Botanicula, Machinárium – jedna hra originálnější než druhá. Beseda s animátorem Jakubem Soldánem spolupracujícím s Amanita design.
https://amanita-design.net/

lektor:
MgA. Jakub Soldán
Již 10 let pracuje jako animátor na reklamních spotech, videoklipech a seriálech. Podílel se na filmu Alois Nebel (animace) a od roku 2017 pracuje pro společnost Amanita design, zabývající se vývojem oceňovaných indie počítačových her. Vystudoval animaci na Univerzitě Tomáše Bati, nyní učí animaci na Střední umělecké škole v Liberci.

MgA. Oto Dostál
Má několika letou praxi v 3D počítačové animaci, filmové postprodukci a 3D stereoskopii. Podílel se na videoklipech (Buty, Horkýže slíže, Bratři Ebenové), televizních reklamních spotech a znělkách. Od roku 2016 pracuje pro společnost Amanita design.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Beseda: jak vzniká...

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (71 metrů)

Ubytování U PalukůChrudim (28.8 km)

Residence ArxChrudim (28.9 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?