filmový kemp Cinema Open

filmový kemp Cinema Open

Termín: 12.11.2021 13.11.2021
Vstupné:

zdarma

12lis - 13lis celý den

Žánr: film


Filmový kemp Cinema Open nabídne filmy i workshopy

 

Hradec Králové Filmový kemp Cinema Open ve dvou dnech nabídne program pro diváky i tvůrce. V pátek 12. listopadu se kino Bio Central stane útočištěm filmové produkce, kterou návštěvník běžně v kinosálech neuvidí. Sobotní program proběhne v Centru uměleckých aktivit a je určen filmařům a AV tvůrcům.  

 

Ve filmové části programu bude k vidění 26 snímků různých žánrů a délek. Zastoupeny jsou hrané filmy, dokumenty i animovaná tvorba. Filmy hodnotí porota ve složení scénáristky a dramaturgyně Alexandry Škampové, animátora Jakuba Soldána a režiséra Jonáše Vacka. Přihlásilo se i 16 studentských filmů, z čehož 10 animovaných a 6 hraných. Letos jsme umožnili zájemcům zasílat i díla rozpracovaná, která nebudou součástí hlavního programu. „Je to způsob, jak jim dát tolik potřebnou zpětnou vazbu a doporučení k další práci“, uvedla scénáristka a koordinátorka AV tvorby Tereza Štěpánková.

Pro zájemce z řad filmařů a AV tvůrců jsou na sobotu připraveny dva celodenní workshopy, psaní scénáře se scénáristou a režisérem Janem Bártkem a práce s kamerou a světly v ateliéru s Tomášem Krestou, kameramanem České televize.

Cinema Open představuje dvoudenní setkávací a vzdělávací platformu pro diváky, filmové nadšence a tvůrce nebo i pedagogy, kteří se věnují výchově a vzdělávání v AV.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce filmový kemp Cinema Open

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (71 metrů)

Ubytování U PalukůChrudim (28.8 km)

Residence ArxChrudim (28.9 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?