Beseda s Jakubem Kudláčem

Beseda s Jakubem Kudláčem

Termín: 4.11.2021 v 17:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

100

4listopad čtvrtek 17:00

Žánr: ostatní akcebeseda Hradec Králové


Beseda s tvůrcem , 17-19 hodin

Anotace
Beseda s úspěšným skladatelem filmové a divadelní hudby, jehož skladby obohatily desítky divadelních představení (Národní divadlo, Divadlo J. K. Tyla Plzeň, MeetFactory, Východočeské divadlo Pardubice, Klicperovo divadlo, Národní divadlo Brno, Divadlo Husa na provázku, Švandovo divadlo a mnoho dalších) a také filmů (Pérák, Zlatý podraz, Krajina ve stínu, minisérie České televize Božena). Za hudbu k filmu Krajina ve stínu získal ocenění Český lev. Jakub Kudláč představí svou tvorbu a přiblíží, v čem je skládání hudby pro film a divadlo specifické.

Prof. Mgr. Jakub Kudláč, Ph.D.
Vystudoval Státní konzervatoř v Bratislavě, filosofii na Filozofické faktultě UK a doktorát na FAMU. Filmové hudbě se věnuje také jako pedagog na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a na pražské FAMU. Vedle divadelní a filmové hudby zkomponoval také znělky pro Pražské Quadriennale 2007, pro filmový festival One World 2006 a Mezinárodní festival dokumentárních filmů v Jihlavě 2005.

https://www.csfd.cz/tvurce/126215-jakub-kudlac/biografie/
https://www.i-divadlo.cz/profily/jakub-kudlac

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Beseda s Jakubem...

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (71 metrů)

Ubytování U PalukůChrudim (28.8 km)

Residence ArxChrudim (28.9 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?