Beer pong - Pec pod Sněžkou

Beer pong - Pec pod Sněžkou

Adresa:

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 139

Termín: 18.8.2021

18srpen středa 18:00

Žánr: ostatní akce


18. 8. pořádáme další turnaj v beer pongu! Registrace probíhá do 18. 8. 2021. Start: 20:30 Hlavní výhra pro vítězný tým bude loď Cuba libre a další výhry ještě doplníme. Startovné záleží na počtu týmů. Více informací na místě. TÝM Tým tvoří 3 hráči. V týmu musí být alespoň jedna slečna. Od startu turnaje je složení týmu neměnné. V případě výměny, popř. absence jednoho či více hráčů, je tým z turnaje diskvalifikován.

SETUP U jednoho stolu proti sobě stojí dva týmy, každý u svého konce. Na obou koncích stolu si týmy rozestaví 6 kelímků, do kterých rovnoměrně rozlejí pivo. Těchto 6 kelímků týmy rozestaví před sebe do formace trojúhelníku s vrcholem směřujícím k soupeři. Na kraj stolu postaví každý tým jeden kelímek s vodou na omývání míčku. Každý tým má k dispozici jeden ping-pongový míček. CÍL HRY Cílem hry je míčkem postupně trefit všech 6 soupeřových kelímků s pivem, a to dříve než soupeř. ZAHÁJENÍ Před hrou proběhne stříhání „kámen, nůžky, papír“ mezi kapitány týmů. Vítěz zahajuje hru. PRŮBĚH HRY Týmy se v házení střídají pravidelně vždy po jednom hodu. Pokud se hráč trefí do soupeřova kelímku, je tento kelímek odstraněn ze hry a soupeřící tým ho musí vypít (kdo ho bude pít je již na interní domluvě každého týmu). Všichni hráči se v házení vždy po jednom hodu pravidelně střídají a toto pořadí se v průběhu hry nesmí měnit.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Královéhradecký kraj Akce v obci Pec pod Sněžkou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Beer pong - Pec pod...

Vraní boudaPec pod Sněžkou (2.5 km)

Skiresort Hotel OmniaJanské Lázně (7.7 km)

Ski HotelSvoboda nad Úpou (9.7 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?