Den s úsměvem 2021

Adresa:

Hradec Králové, Tylovo nábřeží

Termín: 22.8.2021
Vstupné:

0

22srpen neděle 10:00

Žánr: ostatní akce


Salinger, z.s. srdečně zve na již 8. ročník akce pro rodiny s dětmi Den s úsměvem, která se koná 22.8.2021 od 10:00–16:30 hodin na Tylově nábřeží (nedaleko Hučáku). Program na pódiu zajistí: • A – TEAM Hradec Králové – taneční vystoupení • ZUŠ Střezina – pěvecké vystoupení pod vedením paní Jitky Přibylové • DDM Barák – Judo – sportovní vystoupení • Loutkové divadlo Jarky Holasové – Pohádka Hrnečku vař • Kouzelník Mr. Carlo – kouzelnické vystoupení pro děti Návštěvníci akce se dále mohou těšit na bohatý doprovodný program.

Dne s úsměvem se zúčastní hasičky z SDH Račice nad Trotinou, Bumball.cz s relax zónou a bumperballovými koulemi, žonglérská skupina Ascarya, Klub deskových her Poutník, Tým SGP zajistí workshop sportovní gymnastiky a DDM Barák workshop juda. Děti si budou moct zaskotačit na skákacím hradu a nechat si od kouzelníka vyrobit zvířátko z nafukovacích balónků. Barevné pramínky do vlasů bude návštěvníkům zaplétat členka spolku Kopidlenské žížalky, se kterými se poté budou moct vyfotit v našem fotokoutku. Občerstvení bude po celou dobu akce zajištěno skrze café Na kole, Le Waff, La Casa De Pizza, Kunětická zmrzka a Veolia Voda.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den s úsměvem 2021

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (593 metrů)

Ubytování U PalukůChrudim (28.7 km)

Residence ArxChrudim (28.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?