Když klavír zpívá aneb večer s Franzem Schubertem

Adresa:

Hradec Králové, Na Brně 2136/4

Termín: 31.8.2021 v 19:00 hod. (úterý)

31srpen úterý 19:00

Žánr: koncerty


Zveme vás na koncert výjimečného hradeckého pianisty Matyáše Nováka, který rozezní sál Antonína Petrofa. Pro letní večer si připravil skladby od Franze Schuberta. Zpříjemněte si letní večer romantickým klavírem PETROF. Přijďte si poslechnout toto jedinečné vystoupení člena PETROF Art Family! "Milí posluchači, díla Franze Schuberta jsem začal hrát ve větší míře teprve nedávno a je z toho nová láska. Můj oblíbenec Ferenc Liszt hovořil o Schubertovi jako o „nejpoetičtějším ze všech hudebníků“.

Je to proto, že Schubertova tvorba se vyznačuje mimořádnou schopností vystižení lyrických a romantických nálad a velkým smyslem pro melodii. Budu velmi rád, přijmete-li mé srdečné pozvání na koncert sestavený z úchvatných Schubertových děl. Pokud zavítáte 31. srpna do PETROF Gallery, přeneseme se společně do Vídně počátku 19. století. Na společné setkání se těší Matyáš"

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Když klavír zpívá...

Penzion AxaHradec KrálovĂ© (596 metrů)

Pension a restaurace ZdÄ›ná boudaHradec KrálovĂ© (1 267 metrů)

Gonda ApartmányHradec KrálovĂ© (1 859 metrů)