Nachmelenej pochoďák 2021

Termín: 24.7.2021
Vstupné:

SMSTicket

24červenec sobota 10:00

Žánr: festivaly


Nachmelnej pochoďák - LETOS POUZE PŘEDPRODEJ pátý ročník ochutnávek pivních speciálů doprovázený výstupem na horu Zvičinu. Start v centru Bílé Třemešné u Dvora Králové nad Labem mezi 10. a 13. hodinou 24. 7. 2021 10 kilometrů Desetikilometrový okruh překrásnou krajinou Podkrkonoší. Výstup na horu Zvičinu doprovázený ochutnávkou osmi piv z osmi minipivovarů po celé republice.

Na celé trase vás budou doprovázet krásné výhledy na Krkonoše, Orlické hory a Český ráj. Na Zvičině můžete navštívit rozhlednu. 8 pivních stylů Každé pivo, které na trase ochutnáte, se řadí k jinému pivnímu stylu a vaří ho v jiném pivovaru. Vedle klasických českých ležáků (Lager) tak budete moci ochutnat i piva svrchně kvašená, tedy Ale. Pivovary a jednotlivá piva jsme pečlivě vybrali v rámci celé republiky, ale i zdejšího regionu. kapely a kvíz Na pochoďáku vystoupí několik hudebních seskupení různých žánrů, které vás jistě pobaví. Trasou vás bude provázet zajímavý pivní kvíz a informační tabule o místních zajímavostech. Kromě výborných piv, krásné trasy, hudby a nabytých poznatků se můžete těšit na bohaté občerstvení zahrnující grilované kýty, kotlíkový guláš, či vegetariánské pochoutky. Občerstvení bude čekat také na trase v místních restauracích - Restaurace U Šmídů, Hotel Lázně pod Zvičinou a Raisova Chata na Zvičině. Na akci bude možné stanovat. Prostor pro stany bude vyznačen. Trasu lze absolvovat s kočárkem, bude vyznačena trasa s lehčím terénem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Bílá Třemešná

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nachmelenej pochoďák...

RekreaÄŤnĂ­ dĹŻm Horni Brusnice 301VĂ­tÄ›zná (2.7 km)

Maringotka TichaDvĹŻr KrálovĂ© nad Labem (3.8 km)

Penzion AuraDvĹŻr KrálovĂ© nad Labem (4.3 km)