Labutí jezero

Labutí jezero

Adresa:

Hradec Králové, Eliščino nábřeží 375

Termín: 4.9.2021 v 19:00 hod. (sobota)
Vstupné:

390 KČ - 490 KČ

4září sobota 19:00

Žánr: divadlobalet pohádkový příběh rodina děti Hradec Králové


Nestárnoucí klenot klasického baletu na reprodukovanou hudbu jednoho z nejznámějších ruských skladatelů Petra Iljiče Čajkovského. Smyšlený pohádkový příběh, který osloví děti i dospělé. Labutí jezero je nejhranějším a nejznámějším baletním titulem na celém světě, který vyžaduje preciznost a vysokou úroveň klasické techniky všech účinkujících tanečníků a díky těmto výkonům se toto představení stává nezapomenutelným zážitkem pro diváka. Během představení se můžete nechat unést ladným pohybem labutí, prince Siegfrieda a jeho dvorního šaška a královnou, která chce provdat svého syna.

Nezapomenutelná je také dvojrole sólistky, která ztvárňuje Odettu i Odilii a během představení dokáže ztvárnit charakter dvou zcela odlišných postav. Jak tento příběh zakleté princezny dopadne? Bude zamilovaný princ obelstěn zlým černokněžníkem Rudovousem, který zaklel princeznu do labutě? Bude v choreografii Moniky Kysilové Happy End nebo tragický konec? Víte že labutí jezero má tři různé konce ?.....přijďte se podívat který jsme vybrali.

Obsazení všechny alternace

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Labutí jezero

Hotel OkresnĂ­ dĹŻmHradec KrálovĂ© (527 metrů)

Hotel GrandHradec KrálovĂ© (564 metrů)

Boromeum ResidenceHradec KrálovĂ© (635 metrů)