Posezení na mlejně a Správa NKP Státní zámek Ratibořice ve spolupráci s Městským úřadem v České Skalici vás zvou na tradiční akci. V sobotu 26. 9. bude od 10 do 16 hodin hrát lidová muzika Šmikuranda z České Skalice a dětský folklorní soubor Hadářek z Červeného Kostelce. V neděli 27. 9. zahraje od 11 hodin folková kapela Strunovrat ze Slatiňan. V pondělí 28. 9. bude od 12 hodin hrát country kapela Tommy z Opočna. Vstupné na tato vystoupení 30 Kč a koláč zdarma. V neděli 27. 9. od 14 hodin bude hrát Robert Křesťan a Druhá tráva. Jednotné vstupné 150 Kč bude vybíráno již od 13 hodin.

Po celý víkend bude k dispozici vepřová kýta nebo pečené klobásy od okolních řezníků a uzenáře. Chleba se sádlem a cibulí, chleba s tvarohem a podmáslím, bramborový placky se škvarky, poplamenice, škvarkové placky, zelím a uzeninou plněné kapsy, posvícenské koláče a buchty no, prostě vše, co se na mlejně o posvícení vysmejčí. „Když počasí a coronavir dovolí – sejdeme se v údolí“ 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Královéhradecký kraj Akce v obci Česká Skalice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svatováclavské...

Wellness Hotel VyhlídkaNáchod (8.8 km)

U JanečkůTeplice nad Metují (21.1 km)

Skalní Mlýn AdršpachTeplice nad Metují (21.8 km)