Enyaq You Fest - Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové, Brněnská 1825/23A

Termín: 1.10.2020
Vstupné:

zdarma

1říjen čtvrtek 15:00

Žánr: festivalzdarma


Hybridní festivalová road show ENYAQ YOU FEST, kterou přináší Prima COOL a televize ÓČKO, letos nově zavítá do pěti českých měst, aby přivezla jedinečné zážitky fanouškům nejen skvělé hudby, ale i youtuberingu, gamingu, lifestylu a sportu. A to zdarma! Festival odstartuje 29. září v Brně u nákupního centra Královo Pole, následovat budou města Olomouc (30. září, OC Haná), Hradec Králové (1. října, OC Futurum), Praha (2. října, Centrum Černý Most) a finále celé tour proběhne 3. října v Mladé Boleslavi v prostorách ŠKODA Muzea.

Návštěvníci se mohou v jednotlivých městech těšit na nadupaný hudební line-up, během road show se představí interpreti, jako je Mikolas Josef nebo Sharlota. Novinkou letošního ročníku bude online stream jednotlivých koncertů na sociálních sítích. Vstup na hybridní road show ENYAQ YOU FEST je ve všech městech zdarma. Program akce začíná v 15.00 a končí mezi 19.00–20.00. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

22srpen neděle 15:00

18červenec neděle 15:00

Ubytování v okolí akce Enyaq You Fest - Hradec...

Penzion AxaHradec KrálovĂ© (1 087 metrů)

Hotel TereziánskĂ˝ dvĹŻrHradec KrálovĂ© (1 498 metrů)

Pension a restaurace ZdÄ›ná boudaHradec KrálovĂ© (1 550 metrů)