Rocková zahrádka Nr.4

Rocková zahrádka Nr.4

Adresa:

Jaroměř, Národní 54

Termín: 12.9.2020
Vstupné:

dobrovolné

12září sobota 18:00

Žánr: koncertyrock dobrovolné vstupné Nároďák Jaroměř


V sobotu 12.9.2020 se rozloučíme se sezónou zahrádek v Nároďáku. Velmi nás potěšilo, že jak fanoušci, tak účinkující kapely byli tímto konceptem nadšeni. V této rozpačité době se pohoda a spokojenost vyvažuje zlatem!!!

Na této poslední zahrádce se můžete těšit na:

ANILOK
Královehradecká kapela ANILOK, hrající, jak sami říkají, „pivní rock“ se snaží dělat poctivý „rock-metal“ s texty zaměřenými na sex – alkohol - rock ´n´ roll. Nesnaží se dělat nic neobjeveného a světoborného, ale zato sází na osvědčenou klasiku. Na podzim 2019 kapela mění bubeníka a začíná nová éra kapely, kdy se zaměřují více na vlastní tvorbu. Koncerty této party jsou vždy divoké a nabité energií . Kapela má na kontě jedno CD s názvem Pivní bigbít a v současnosti pracuje na druhém CD, které by se mělo do konce roku objevit. Kdo má rád poctivý rock, tak by si neměl ANILOK nechat ujít.
https://bandzone.cz/anilok
https://youtu.be/YqA4rQHtH54

KODIAK
Královéhradecká partička KODIAK je známá tím, že na svém postu frotmena má vždy vynikající rockový ženský hlas. Což dokazuje spolupráce s Klárou Pretorovou, která s kapelou byla v letech 2013 až 2018 ,kdy kapela měla slušně našlápnuto a začala natáčet skladby na připravované CD Upírka. Ovšem jak to bývá ,náhle na jaře 2018 Klára kapelu opouští. Kapela bez mála dva roky hledá náhradu, kterou nakonec získává ve zpěvačce Lucce Brátové a vše začíná na novo. Momentálně s novou zpěvačkou pracují na novém materiálu a opět začínají koncertovat. Kapela KODIAK z Hradce Králové se snaží dělat poctivý Heavy Metal, který jistě stojí za poslech.

https://bandzone.cz/kodiakrock
https://youtu.be/gAL_-KjeXgk

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!!! 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Jaroměř

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rocková zahrádka Nr.4

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (17.3 km)

Wellness Hotel VyhlídkaNáchod (19.5 km)

Spa Resort Tree of LifeLázně Bělohrad (24.2 km)