Divadelní výprava Za příběhem draku

Adresa:

Hradec Králové, Hradební 632

Termín: 30.7.2020
Vstupné:

100 Kč

Žánr: divadlo


Divadlo Drak připravilo na letní měsíce pro své návštěvníky speciální venkovní program – dobrodružnou výpravu Za Příběhem Draku.

Trasa výpravy začíná a končí v Labyrintu Divadla Drak, kde účastníci obdrží potřebné informace a pracovní list s mapou. Výprava probíhá bez průvodce, ale kdykoliv v průběhu programu mohou poutníci vyhledat pobočníka, který jim poradí, jak pokračovat v cestě či kde hledat dál. První část výpravy se odehrává venku v okolí divadla. Poutníci se pohybují podle herní mapy a plní interaktivní úkoly, luští hádanky a postupně získávají jednotlivé indicie potřebné k zdárnému dokončení hry a nalezení pokladu, který se ukrývá v bludišti vitrín v expozici výstavy Příběh Draku 1958 -2018. Na výpravu Za Příběhem Draku se můžete vydat kdykoliv v otevírací době Labyrintu Divadla Drak od úterý do neděle od 10.00 do 17.00. Poslední výprava vychází nejpozději v 15.30. Manuál poutníka Část výpravy probíhá venku, vezmi si tedy vhodné oblečení. Pokud ještě neumíš číst a psát, vydej se na výpravu s doprovodem, který to umí.

Výprava probíhá v okolí divadla, ale je bez průvodce, takže malí poutníci potřebují doprovod. Na začátku výpravy dostaneš mapu, pracovní list a tužku. Nic dalšího kromě odvahy a bystrého ducha nepotřebuješ

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Divadelní výprava Za...

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (324 metrů)

Ubytování U PalukůChrudim (28.6 km)

Residence ArxChrudim (28.7 km)