Tonya Graves na Rozkoši

Adresa:

Náchod, SK Vodní Sporty Rozkoš

Termín: 11.7.2020
Vstupné:

0 Kč

11červenec sobota 17:00

Žánr: festivalfilm


Tonya Graves přitančí na Rozkoš Pláž Objevte Více Muziky u vodní nádrže Rozkoš navštíví tuto sobotu 11. 7. zpěvačka Tonya Graves, která vystoupí se svou kapelou a s DJ Airto. S sebou si přivede vybrané hudebníky, aby na pódiu spolu s nimi předvedla unikátní koncert s pohodovou letní atmosférou. Tonya Graves vystoupí v rámci akce Ahoj na Rozkoši 2020, která bude trvat až do konce července. Prázdniny u vodní nádrže budou nabité nejen hudbou, ale také filmy a vodními sporty všeho druhu.

Středy a čtvrtky jsou vyhrazené pro letní kino, které bude promítat jak české klasiky, jako Samotáři nebo Rozmarné léto, tak dokumentární snímky z Mezinárodního filmového festivalu Voda, moře, oceány. Každý pátek se rozjede plážová párty s nejlepšími českými DJs, jako jsou DJ Robot DJ Eva Porating nebo DJ IM Cyber. Soboty se ponesou ve znamení mejdanů, na kterých budou vystupovat přední umělci lokální scény se svými přáteli hudebníky a vytvoří tak pohodovou párty náladu. Pláž je umístěná v SK Vodní Sporty Rozkoš ve Velké Jesenici. Pláž otevírá v 10.00 hod , párty začíná v 17.00 hod a Tonya vystoupí od 20.00 hod

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Náchod

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tonya Graves na Rozkoši

Wellness Hotel VyhlídkaNáchod (9.9 km)

Ubytování VernerDeštné v Orlických horách (22.1 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (23.3 km)