Divokej Bill PoV!Ražení

Divokej Bill PoV!Ražení

Adresa:

Vrchlabí, Letní Kino Tripsi

Termín: 22.8.2020
Vstupné:

520 Kč

22srpen sobota 20:15

Žánr: koncertyfolk rock letní koncert

Umělci: Divokej Bill


Stejně jako většina oblíbených domácích interpretů i Divokej Bill si naplánoval nabitou letní festivalovou sezónu. S omezením akcí je však většina z nich zrušena. Ale jaké by to bylo léto pro fanoušky a kapely bez možnosti společných koncertních zážitků?

A tak si Billové naplánovali sérii menších koncertů s limitovanou kapacitou pro radost svou, ale především fanoušků živé hudby a open airů. Nenechte si ujít jednu z mála příležitostí, kdy letos můžete zažít velké interprety v blízké atmosféře, v příjemném prostředí, s dlouhým koncertním setlistem plných starších hitů i novinek!

Úvalská kapela Divokej Bill byla založena v průběhu roku 1997. Během dvou let se ustalovala sestava. Kapela začala koncertovat, mimo jiné hrála i na prvních ročnících Rock for People, díky čemuž navázala spolupráci s Ameba...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Divokej Bill PoV!Ražení

Vraní boudaPec pod Sněžkou (9.3 km)

Skiresort Hotel OmniaJanské Lázně (11.4 km)

Ski HotelSvoboda nad Úpou (14.5 km)