Festival ... Zažít nejvíc Přeloženo

Festival ... Zažít nejvíc Přeloženo

Adresa:

Jičín, U javůrkovy louky

Termín: 21.5.2021 (pátek) 22.5.2021

21kvě - 22kvě celý den

Žánr: českéfestivalkoncertyrockpop

Umělci: Rybičky 48Horkýže SlížePavel CalltaKapitán DemoTrautenberkWalda GangKrucipüskMarek Ztracený


Akce 23.5.2020 je přeložena na 22.5.2021 z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s tím souvisejícím zákazem pořádání akcí s účastí veřejnosti. Vstupenky zůstanou v platnosti na nový termín.

Rybičky 48
Kapitán Demo
Trautenberk
Walda Gang
Pavel Callta
Horkýže slíže
Krucipüsk
Marek Ztracený

II.ročník festivalu ...zažít nejvíc v Jičíně Připravte si hlasivky, bude to jízda!!! Zpívat, křičet a nadšeně skandovat budete tentokrát od začátku až do konce!!! 

Horkýže Slíže je slovenská hudební skupina z Nitry, která vznikla v roce 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jejich hudba je označována jako punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková.
Za tajemnou maskou tlusté postavičky Kapitána Dema se skrývá Jiří Burian, známý z kapel Southpaw nebo Ghostmother. V současné době také z hudebního projektu Republic Of Two. Kapitán se za svůj rap nemusí stydět. Sarkasmus mu...
Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Richard Scheufler a Vojtěch Douda.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival ... Zažít...

Rezidence Věž JičínJičín (552 metrů)

Středověký hotel DěteniceDětenice (14.3 km)

Zámek DěteniceDětenice (14.3 km)