Festival ... Zažít nejvíc Přeloženo

Festival ... Zažít nejvíc Přeloženo

Adresa:

Jičín, U javůrkovy louky

Termín: 21.5.2022

21květen sobota 11:00

Žánr: českéfestivalkoncertyrockpop

Umělci: Rybičky 48HarlejTrautenberkKrucipüskAlkeholSto Zvířat


Akce plánovaná na 23.5.2020 a následně na 22.5.2021 je přeložena z důvodu vládních nařízení na nové datum 21.5.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

II.ročník festivalu ...zažít nejvíc v Jičíně Připravte si hlasivky, bude to jízda!!! Zpívat, křičet a nadšeně skandovat budete tentokrát od začátku až do konce!!!

Vystoupí Rybičky 48, Harlej, Trautenberk, Krucipüsk, Alkehol a Sto zvířat

Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou: Tomáš Hajíček (zpěv), Davido Pavlík (kytara, zpěv), Pepe Křeček (basa,...
Alkehol - česká rocková hudební skupina. Alkehol vznikl v roce 1991, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš, tehdy kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor, rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty.
Sto zvířat je česká klubová kapela hrající hudbu obvykle žánrově zařazovanou jako ska. Byla založena roku 1990 v Praze na základech rock'n'rollového bandu Matěj Čech.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival ... Zažít...

Rezidence Věž JičínJičín (552 metrů)

Středověký hotel DěteniceDětenice (14.3 km)

Zámek DěteniceDětenice (14.3 km)