Anna K. Akusticky 2019 - Valdice

Anna K. Akusticky 2019 - Valdice

Adresa:

Valdice, nám. Míru 25

Termín: 27.11.2019 v 19:00 hod. (středa)
Vstupné:

270 Kč - 640 Kč

27listopad středa 19:00

Žánr: koncertypop sbor


Fanoušky oblíbená a hudebními kritiky oceňovaná zpěvačka Anna K. vyráží na své akus-tické předvánoční turné. Se svou kapelou představí své největší hity, ale i nejnovější písně z jejího úspěšného alba Světlo v akustických aranžích.

Na každé zastávce rozšíří navíc její šestičlennou kapelu i dětský pěvecký sbor. „Na větši-ně koncertů mne doprovodí Dětské Sborové Studio Ostrava Jih nebo Kühnův dětský sbor, se kterými jsem již v minulosti vystupovala. V některých městech oslovíme i místní pěvec-ké sbory a základní umělecké školy. Dětská energie atmosféru koncertu nádherně rozzáří, moc se na to těším!“ říká zpěvačka.

Aby byl koncertní program co nejrozmanitější, nechala zpěvačka polovinu písní přearan-žovat americkým producentem Stevem Walshem. Ten má s podobnou prací velké zkuše-nosti. Například v minulosti už podobným způsobem upravil největší hity anglické kapely Erasure pro jejich akustické album Union Street a následné turné. Druhou polovinu repertoáru nakonec předělala Anna K. na zkouškách společně se svou koncertní kapelou.

Hudební kluby - Královéhradecký kraj Akce v obci Valdice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Anna K. Akusticky 2019 -...

Penzion Filip Železnice (1 485 metrů)

Hotel Filip Jičín (3.1 km)