Juri kosmonaut - Dvůr Králové

Juri kosmonaut - Dvůr Králové

Adresa:

Dvůr Králové nad Labem, Seifertova 1165

Termín: 8.5.2019
Vstupné:

220 Kč

8květen sobota 17:00

Žánr: divadlo


Divadlo bratří Formanů a jejich nejnovější představení DEADTOWN zahajuje svojí divadelní sezónu 2019 ve Dvoře Králové nad Labem v areálu Pivovaru TAMBOR jako součást oslav 10 výročí založení pivovaru TAMBOR. Doprovodným programem těchto oslav zejména pro děti a rodiče bude také představení divadla Giorgia Bertolottiho s jeho vesmírnou lodí, pod názvem JURI KOSMONAUT.

V průběhu čtyř dní od 8.5.2019 do 11.5.2019 bude odehráno devět představení.

Kapacita jednoho představení je max. 45 míst.

Základní charakteristiky představení jsou: absence gravitace, samota, hrdinství, (zoufalství), ale hlavně touha snít. Juri je intergalaktický průzkumník, který objevuje nové planety a možná i nové formy života. Je to statečný muž, hrdina, mezihvězdný kosmonaut! Nebo možná to je pouze to, co v něm lidé chtějí vidět, protože je klaun.

Publikum se stává speciální posádkou vybranou právě pro toto dobrodružství. Vstupuje do vesmírné lodi, ve které prozkoumá širý nekonečný vesmír a právě Juri publikum cestou provede. V tomto představení chtějí Giorgio Bertolotti a Petr Forman také prozkoumat svět projekcí, animací a video mappingu, který je pro autory velkou a stimulující výzvou, a to především kvůli jejich touze zapojit ho do vyprávění příběhu tak, aby se publikum cítilo být součástí opravdové cesty vesmírem.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Královéhradecký kraj Akce v obci Dvůr Králové nad Labem

Podobné akce

24září úterý 20:00

Partička

, Eliščino nábřeží 375 Divadlo

17září úterý 19:00

Můžem i s mužem

, náměstí Čs. armády 500 Divadlo

19září čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Juri kosmonaut - Dvůr...

Hotel Central Dvůr Králové nad Labem (1 499 metrů)

Lázně Velichovky Velichovky (7.6 km)