Zveme vás do Safari Parku Dvůr Králové na oblíbenou podzimní akci Týden duchů, která bude probíhat od 27. října do 4. listopadu.

Dlabání dýní
(každý den od 9.00 do 18.00)
Během celého týdne duchů můžete v safari parku zdarma dlabat dýně podle své fantazie, vložit do nich přinesenou nebo u nás zakoupenou čajovou svíčku a takto rozzářený výtvor umístit kamkoli po areálu. Doporučujeme ale přinést si vlastní pomůcky, zejména nůž a lžíci. Prosíme, abyste si vydlabané dýně neodnášeli domů, jejich úkolem je zdobit safari park pro ostatní návštěvníky.

Výroba strašáků
Podobně jako vydlabat dýni si můžete ve vybrané dny během Týdne duchů vyrobit i malého strašáka. Materiál i "know how" vám na stanovišti dodají naši pracovníci.

Duch z Afriky
(27. - 30. 10. a 3. - 4. 11., 12:00 - 15:00)
Seznamte se s obživlým africkým duchem, najděte odvahu se s ním vyfotit a podělte se o něj se svými přáteli a blízkými na Facebooku a Instagramu #tydenduchu #africkyduch #zoodvurkralove

Sraz strašidel v městečku Tiébélé
(sobota 3. 11.)
První listopadovou sobotu ožije africké městečko Tiébélé naproti slonům mnoha děsivými duchy a strašidly. Ti si pro dětské návštěvníky připravili speciální úkoly. Sraz těch nejznámějších strašáků je v 15.30 a v městečku se zdrží až do 18. hodiny.

Noční pozorování netopýrů s povídáním zakončené komentovanou prohlídkou zahrady s ohnivými loučemi
(soboty 27. 10. a 3. 11., 17:30 - 19:30)
Procházka po safari parku spojená s pozorováním a vyprávěním o netopýrech a večerní komentovaná prohlídka zahrady za svitu zapálených loučí

Samostatné komentované prohlídky zahrady s ohnivými loučemi
(29. - 30. 10. a 2. 11. od 17:30)
Večerní komentovaná prohlídka zahrady za svitu zapálených loučí

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Královéhradecký kraj Akce v obci Dvůr Králové nad Labem

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Týden duchů v Zoo...

Hotel Central Dvůr Králové nad Labem (984 metrů)

Hotel Pod Zvičinou Bílá Třemešná (6.4 km)