Jménem Městského muzea v Jaroměři si Vás dovolujeme pozvat na výstavu „PROCHÁZKA ATELIÉREM“, která se bude konat od pátku 14. září 2018 do neděle 14. října 2018 v Městském  muzeu v Jaroměři.

Slavnostní vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 13. září 2018 v 17:30 za hudebního doprovodu žáků ZUŠ F. A. Šporka. Jste srdečně zváni.

Anotace výstavy: Výtvarný spolek „ATELIÉR“ působí v České Skalici bezmála již dvě desetiletí, pod vedením promované výtvarnice Jarky Zárubové. Po celou dobu působení se jeho členové zdokonalují v kresbě, malbě a grafice. V roce 1997 vznikl kurz pro dospělé jako „Výtvarná dílna” při Domu dětí a mládeže „Bájo“ v České Skalici.

Název „Výtvarná dílna“ byl v roce 2004 změněn na „Ateliér“. Za dobu téměř 20 let se zde vystřídalo velké množství talentovaných výtvarnic. V současné době tvoří spolek „Ateliér” devět stálých členek.

Výtvarná díla členek „ATELIÉRU” byla prezentována na výstavách nejen v České Skalici, ale také v Náchodě, Červeném Kostelci, Novém Městě n. M, v polském Bardu a na dalších výstavách.

Na naší výstavě uvidíte díla Jarky Zárubové, Heleny Hejdukové, Hany Jiráskové, Hany Harantové, Jany Šebestové, Evy Hrubé, Evy Kábrtové, Jiřiny Madaráczové a Markéty Radoňové.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Procházka ateliérem

Lázně Velichovky Velichovky (4.7 km)

Hotel Central Dvůr Králové nad Labem (11.1 km)