Hradozámecké léto na Hrádku u Nechanic

Hradozámecké léto na Hrádku u Nechanic

Adresa:

Nechanice, Zámek

Termín: 5.8.2018

5srpen neděle 12:00

Žánr: ostatní akcehudba akce v přírodě


Soutěž o atraktivní ceny, zajímavé reportáže, koncerty na hradech a zámcích, speciální prohlídky se známou osobností - to je Hradozámecké léto - prázdninový projekt Národního památkového ústavu a Českého rozhlasu.

Letní projekt Národního památkového ústavu a regionálních stanic Českého rozhlasu Hradozámecké léto 2018 nabídne během prázdnin jedinečné reportáže, mimořádné prohlídky, koncerty na hradech a zámcích a také soutěž o desítky atraktivních cen.

Prostřednictvím rozhlasových reportáží a přenosů navštíví posluchači regionálních stanic Českého rozhlasu celkem 98 hradů a zámků ve správě NPÚ. Na osmi z nich navíc připraví Český rozhlas nedělní program se soutěžemi, koncerty (František Nedvěd, Jakub Smolík, Petra Černocká, Milan Drobný, Pavel Vítek, Jana Chládková, Marcel Zmožek), živým rozhlasovým přenosem a speciálními prohlídkami, kdy se v roli průvodců představí známí herci (Naďa Konvalinková, Ondřej Kepka, Jan Přeučil, Ota Jirák, Zdeněk Junák, Pavel Nový).

Všichni posluchači také mohou po celé prázdniny vyhrávat lákavé ceny. Každý týden získá desítka posluchačů speciální ceny s logem soutěže (batohy, trička, deky, chladicí tašky, svítilny, termohrnky, termosky) a jeden z návštěvníků akce také digitální fotoaparát. Na konci prázdnin na výherce hlavních cen čeká volná vstupenka pro dvě osoby do všech objektů NPÚ na rok 2019, zámecká večeře s Naďou Konvalinkovou, noční prohlídka vybraného hradu nebo zámku s číší dobrého vína a také trojice digitálních fotoaparátů.

Hrádek u Nechanic – 5. 8. 2018

12:00-13:00 Jana Chládková a skupina PONTIAC

13:00-14:00 přímý přenos regionálních stanic Českého rozhlasu

14:00-14:30 Pavel Vítek

14:30-15:00 Josef Zoch

15:00-15:30 Petra Černocká

15:30-16:00 Marcel Zmožek

Prohlídka zámku s hercem Otou Jirákem – 13:15 a 15:00h.

Vstup do areálu zdarma, prohlídky zámku dle běžného cenového výměru.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hradozámecké léto na...

Penzion U Lípy Libčany (3.9 km)

Hotel Černigov Hradec Králové (10.3 km)