Den dětí - Zoo Dvůr Králové nad Labem

Den dětí - Zoo Dvůr Králové nad Labem

Adresa:

Dvůr Králové nad Labem, Štefánikova 1029

Termín: 2.6.2018
Vstupné:

zdarma

2červen sobota 09:00

Žánr: ostatní akcedětskézdarma


V sobotu 2. června oslavíme dětský den se společností Elektrowin, se kterou jsme připravili tradiční akci S vysloužilci do zoo. Stačí si s sebou vzít na sobotní návštěvu safari parku nepotřebný elektrospotřebič a odevzdat ho do přistaveného kontejneru u vstupu do zahrady. Odměnou získáte dětskou vstupenku zdarma.

Sběrné místo drobného elektroodpadu bude v sobotu připraveno u vchodu do safari parku z parkoviště.. Za každý odevzdaný spotřebič obdrží návštěvník poukázku na dětskou vstupenku zdarma. V případě, že bude chtít poukázku využít dospělý návštěvník, bude mu na jejím základě u pokladny z výše vstupného pro dospělého odečtena částka v hodnotě dětské vstupenky, tedy 180 Kč.

Příležitost, jak pomoci s recyklací nepotřebných elektrospotřebičů, zajistil kolektivní systém ELEKTROWIN, který se zabývá sběrem a recyklací elektroodpadu.

Do kontejneru je možné vkládat všechny malé spotřebiče a baterie, například žehličky, kávovary, kuchyňské roboty, rychlovarné konvice, elektrické nůžky, pily, vrtačky, brusky, řezačku, aku šroubováky, apod.

Do kontejneru nepatří zářivky, televize ani monitory. Přijímány nebudou ani velké elektrospotřebiče jako ledničky, myčky, pračky apod.

Volná dětská vstupenka, kterou návštěvníci získají výměnou za odevzdaný elektrospotřebič, platí pouze v sobotu 2. června.

Dětský den dále zpestří enrichmenty pro zvířata, které budou doplněny povídáním našich pracovníků.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den dětí - Zoo Dvůr...

Hotel Central Dvůr Králové nad Labem (984 metrů)

Hotel Pod Zvičinou Bílá Třemešná (6.4 km)