Burger festival Brno 2018

Burger festival Brno 2018

Adresa:

Brno, Ve Vaňkovce 1

Termín: 18.5.2018 20.5.2018
Vstupné:

zdarma

18kvě - 20kvě celý den

Žánr: festivaly


Burger Festival Brno!!! Největši burgerová událost sezony se opět vrací do Brna! Již tradičně se všichni potkáme u Vaňkovky. Burgerové šílenství si budete moci užít tři dny a začínat budeme v pátek 18.5. v 10:00!

Už teď se na vás chystá přes 40 burger specialistů a gastro odborníků. Samozřejmě jsme nezapomněli, že k dobrému jídlu patří i dobré pití a tak jsou pro vás připraveny i pivní stany a stánek American drinks! Kromě milovníků masa si na své přijdou i vegetariáni a vegani, i na vás jsme mysleli. A bezlepkové? Tak ty také budou!

Dveře mají otevřené i milovníci kávy a sladkých dobrot. Nebude chybět skvělá zmrzlina ze super trucku! Celým víkendem vás bude provázet crew Burger Festivalu, která si pro vás připravila celou řadu soutěží a akcí! Jako pravý odborníci se můžete zapojit do hlasování o nejlepší burger festivalu a svým hlasem určíte vítěze o nejlepší burgrárnu! Celý víkend budete mít také možnost vyzkoušet si přípravu burgerů a hranolek s profesionály svého oboru. Domů si můžete přinést zdokumentovaný zážitek z našeho foto koutku a ani letos nemusíte své ratolesti nechat doma. Ano! Dětský koutek je k dispozici! :) o zábavu se postará tým z Bongo Brno! Vstup na festival je zdarma a koná se za každého počasí! Že láska prochází žaludkem nám vtloukali už od mala. Přijďte se o tom sami přesvědčit na Burger Festival Brno!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Burger festival Brno 2018

Grandhotel Brno Brno (428 metrů)

Hotel Royal Ricc Brno (641 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (2.5 km)