Vladimír Kiseljov - chuť světla výstava maleb

Vladimír Kiseljov - chuť světla výstava maleb

Adresa:

Brno, Rybářská 13/15

Termín: 5.4.2018 4.6.2018

5dub - 4čer celý den

Žánr: výstavyobrazyvernisáž


VLADIMÍR KISELJOV - CHUŤ SVĚTLA výstava maleb

vernisáž s hudebně-malířskou performance: 5.4. 2018 - 18:00

Obrazy Vladimíra Kiseljova vyjadřují jeho komplexní synestetické vnímání světa - autor vnímám hudbu a všechny vjemy barevně a svými obrazy tedy vzácně propojuje všechny smysly diváka - barvy, filosofický význam, hudbu, pohyb, prostor a čas. Jeho tvorba je každodenně velmi hluboce promýšlená a prožitá autentická přímá vnitřní cesta, přetvořená do uměleckého díla, které je silné a vyzařuje pozitivní energii - a jeho vhled do mechanizmů světa. Autor vždy na vernisáži komunikuje s publikem, poskytuje výklad svých obrazů, čímž osvětluje poutavé příběhy a symboly, které jsou v nich obsaženy.

Mezi výstavy maleb Vladimíra Kiseljova patří i 3 v prestižní Galerii kritiků v Praze v Paláci Adria, kurátorkou byla kunsthistorička Vlasta Čiháková Noshiro, předsedkyně Unie českých výtvarných kritiků. Předtím se konala podobná velká výstava v Galerii Státního úřadu pro jadernou bezpečnost v Praze na Senovážném náměstí - u paní Dany Drábové - a nedávno také v Galerii v Klicperově divadle v Hradci Králové a v Arthotelu Le Palais v Praze, obě s kurátorkou Alenou Bartkovou.

Vladimír Kiseljov zrealizoval již přes 80 samostatných výstav maleb - mimo jiné na Biennale ve Florencii, největší mezinárodní výstavě scénografie - Prague Quadriennale 2015, v Berlíně, Vídni, Lipsku, Edinburghu, Kodani, Ženevě, 3x v Praze v Galerii kritiků, v Brně ve Wannieck a Richard Adam Gallery aj. Věnuje se také tvorbě nástěnných maleb (v roce 2015 namaloval největší nástěnnou malbu v ČR o ploše 600m2 v Tišnově u Brna), scénografii a operní režii (Parsifal v ND Brno aj.). Na jeho výše uvedených stránkách najdete všechny jeho úspěšně zrealizované akce a obrazy. V roce 2014 dvakrát vystupoval v přímém přenosu v České Televizi se svou živou malířskou performancí na klasickou hudbu. Jednalo se o účinkování v Tečce páteční noci 10.10. a Dobrém ránu 21.11. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vladimír Kiseljov -...

Pension Satyam Brno (132 metrů)

OREA Hotel Voroněž I. Brno (230 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (607 m)