Plán pro Brno

Plán pro Brno

Adresa:

Brno, Moravské náměstí 3

Termín: 26.9.2017 27.9.2017
Vstupné:

zdarma

26zář - 27zář celý den

Žánr: ostatní akcekonferencezdarma


Každá světová metropole má svou konferenci o rozvoji města. Od září ji bude mít i Brno. Inspirujte se příběhy zahraničních měst, zapojte se do diskuzí s odborníky ze sedmi zemí světa a pomozte naplánovat lepší budoucnost pro Brno.

První ročník mezinárodní konference o rozvoji Brna se odehraje 26. a 27. září v Univerzitním kině Scala. Na akci vystoupí 19 expertů z Brazílie, Dánska, Velké Británie, Německa, Polska, Rakouska a Česka. Mezi nimi i partner světově proslulého urbanistického studia Gehl Architects David Sim, nebo Yuval Fogelson, zakladatel brazilského krajinářského ateliéru Urb-i.

Během tlumočených prezentací představí příběhy měst, kterým se v minulosti povedlo vypořádat se se stejnými problémy, jakými dnes trpí Brno. V navazujících diskuzích spolu s brněnskými politiky a veřejností se navíc účastníci pokusí navrhnout Brnu na míru zjednodušenou vizi budoucího rozvoje. Tu pak organizátoři bezplatně nabídnou jako doporučující dokument brněnskému magistrátu a Kanceláři architekta města.

Výstupy Plánu pro Brno tak budou mít skutečný vliv na budoucí podobu města. Program konference se ve dvou dnech zaměří na dva palčivé problémy současného Brna – na dopravu a rozvoj městských částí mimo centrum. Plán pro Brno je přístupný pro veřejnost zdarma. Oficiální program proběhne v úterý 26. a ve středu 27. září odpoledne, vždy od 15:30 do 20:30.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Plán pro Brno

Hotel Royal Ricc Brno (232 metrů)

Grandhotel Brno Brno (369 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (2.2 km)