Víno z blízka

Víno z blízka

Adresa:

Brno

Termín: 29.6.2017

29červen čtvrtek 10:00

Žánr: ostatní akcevínogastro


Víno z blízka, je série několika volných vinných degustací, které hostům umožní exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě. Ve čtvrtek 29. června se v příjemném prostředí Otevřené zahrady pod Špilberkem v Brně, která je oázou klidu v ruchu velkoměsta představí vynikající vinař Miloš Michlovský a jeho hostem bude další skvělý vinař František Mádl.

Hosté se mohou těšit na vstupní řízenou degustaci 4 vín, která vybere osobně pan Michlovský, a následnou volnou degustaci širokého výběru z celého sortimentu vinařství. Milovníci vína zde mají jedinečnou možnost osobních neformálních setkání s vinaři. K dispozici bude i lehké čerstvé a chutné občerstvení z grilu od La Bouchée.

Tento degustační večer je součástí celé letní série s názvem Víno z blízka, kdy na každý z večerů přijíždějí vinaři z jedné vinařské obce a prezentují svá vína. Během degustací se v letních měsících představí ti nejlepší vinaři a díky tomu může být festival považován za reprezentativní prohlídku současného vinařství na Moravě.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Víno z blízka

Best Western Premier Hotel International Brno Brno (134 metrů)

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (236 metrů)