Minizahrádky v exteriéru

Minizahrádky v exteriéru

Adresa:

Brno, Skřivanova 3

Termín: 24.5.2017
Vstupné:

350

24květen středa 17:30

Žánr: ostatní akce


Co vás čeká v kurzu MINIZAHRÁDKY V EXTERIÉRU

Vždycky jste toužili bydlet v krásném domě se zahradou, ale nakonec jste skončili zavření v městském bytě s jen malým, nebo žádným balkónem? Nevadí! Přesto si můžete udělat vlastní malou okrasnou zahrádku přímo u Vás na balkóně nebo společné terase:-) Minizahrádku můžete také umístit do Vaší opravdové veliké zahrady jako originální živou dekoraci. 

Sami si navrhnete, jak bude vypadat - kde uděláte cestičky, jezírko, skalku, kam přijde stoleček a židličky, pergola, altánek, lucerna nebo ptačí budka. A pak už se vrhneme do toho pravého zahrádkaření, budeme sypat hlínu, kamínky a písek, sázet rostlinky a rozmisťovat miniaturní doplňky.

Vezměte s sebou klidně i děti, mohou si hrát spolu s námi a na zahrádku si dát svoje panáčky, skřítky, udělat si z ní zoologickou zahradu nebo jurský park. Fantazii se meze nekladou :-)

Výhodou je, že se o zahrádku můžete starat celý rok, klidně i v zimě. Na jaře si do ní můžete dát malá velikonoční vajíčka, kuřátka a zajíčky, v létě přidat lehátko na opalování, na podzim rozvěsit na stromečky jablíčka a v zimě vánoční ozdoby. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Minizahrádky v...

Hotel Avanti Brno (372 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (3.3 km)