Lužánecký Guláš Fest 2017

Lužánecký Guláš Fest 2017

Adresa:

Brno, park Lužánky

Termín: 13.5.2017
Vstupné:

90

13květen sobota 10:30

Žánr: gastrofestival


Příznivci dobrého jídla, pití a zábavy, přijďtě 13. května do areálu tenisových kurtů BLTC a přilehlého parku Lužánky na III. ročník klání o nejlepší guláš –Lužánecký Guláš Fest 2017.

Předpokládaná účast minimálně patnácti 4člených soutěžních týmů poskytuje záruku rozmanitosti a určitě si každý najde ten svůj nejchutnější guláš. Soutěž je koncipována jako otevřená – zúčastní se amatérské, poloprofesionální i profesionální týmy odkudkoliv.

Své týmy představí mimo jiné populární brněnští herci Zdeněk Junák a Jakub Uličník nebo moderátor Borek Kapitančík.

Vedle pestré škály gulášů budou mít návštěvníci možnost ochutnat také čerstvé pochoutky, právě vytáhnuté z místní udírny, speciality z grilu a vše zapít výbornými dalešickými pivy, moravskými víny či ovocnými pálenkami.

V průběhu celého dne bude připraven také bohatý doprovodný kulturní program ve spolupráci s Městským divadlem Brno. Proběhne koncert ZZ TOP Revival Band, muzikálové melodie zazpívají herci MdB, diváci si budou moci zasoutěžit v pojídání s maxijedlíkem Jaroslavem Němcem, typickou atmosféru dotvoří flašinetář Jarda Záděra. Guláš Festem diváky provede herec a bavič Alan Novotný, člen kapely ALL X.

Akce je koncipována rodině – pro děti budou připraveny zdarma lanová dráha, minitenis s profesionálními trenéry, lezecká stěna, prezentace a testování koloběžek Crussis, Kostka a Yedoo, skákací hrady, malování na obličej a jiné.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

23čer - 24čercelý den

Slavnosti moře

, park Kraví hora Festival

8zář - 9zářcelý den

Slavnosti moře

, park Kraví hora Festival

Ubytování v okolí akce Lužánecký Guláš...

Hotel Slovan Brno (436 metrů)

Hotel Amphone Brno (474 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (3.2 km)