Brno, park Lužánky

13.5.2017 v 10:30 hod. (sobota)

90

Přidat do mého kalendáře

Další vstupenky

Lužánecký Guláš Fest 2017

Příznivci dobrého jídla, pití a zábavy, přijďtě 13. května do areálu tenisových kurtů BLTC a přilehlého parku Lužánky na III. ročník klání o nejlepší guláš –Lužánecký Guláš Fest 2017.

Předpokládaná účast minimálně patnácti 4člených soutěžních týmů poskytuje záruku rozmanitosti a určitě si každý najde ten svůj nejchutnější guláš. Soutěž je koncipována jako otevřená – zúčastní se amatérské, poloprofesionální i profesionální týmy odkudkoliv.

Své týmy představí mimo jiné populární brněnští herci Zdeněk Junák a Jakub Uličník nebo moderátor Borek Kapitančík.

Vedle pestré škály gulášů budou mít návštěvníci možnost ochutnat také čerstvé pochoutky, právě vytáhnuté z místní udírny, speciality z grilu a vše zapít výbornými dalešickými pivy, moravskými víny či ovocnými pálenkami.

V průběhu celého dne bude připraven také bohatý doprovodný kulturní program ve spolupráci s Městským divadlem Brno. Proběhne koncert ZZ TOP Revival Band, muzikálové melodie zazpívají herci MdB, diváci si budou moci zasoutěžit v pojídání s maxijedlíkem Jaroslavem Němcem, typickou atmosféru dotvoří flašinetář Jarda Záděra. Guláš Festem diváky provede herec a bavič Alan Novotný, člen kapely ALL X.

Akce je koncipována rodině – pro děti budou připraveny zdarma lanová dráha, minitenis s profesionálními trenéry, lezecká stěna, prezentace a testování koloběžek Crussis, Kostka a Yedoo, skákací hrady, malování na obličej a jiné.

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Lužánecký Guláš Fest 2017

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.