Prostor pro město: Kancelář architekta města Brna

Prostor pro město: Kancelář architekta města Brna

Termín: 30.11.2016

30listopad středa 18:00

Žánr: ostatní akcezdarma


Rada města Brna jmenovala v dubnu tohoto roku do čela Kanceláře architekta města Brna (KAM - Kancelář architekta města Brna) zkušeného architekta Michala Sedláčka.

Přijďte na debatu o tom, na čem Kancelář pod jeho vedením aktuálně pracuje, jaké urbanistické změny nás v Brně mohou do budoucna čekat a jak moc je můžeme ovlivnit. V - zdarma S - 4AM / Fórum pro architekturu a média doc. Ing. arch. MICHAL SEDLÁČEK (*1963) ředitel KAM Vystudoval Fakultu architektury na VUT v Brně a Školu architektury na AVU v Praze.

Po studiích odešel do zahraničí, působil v New Yorku, Moskvě, Los Angeles. Pracoval mimo jiné také v ateliéru známého architekta Franka Gehryho. V roce 2007 založil v Los Angeles pobočku architektonické firmy Aedas, kterou vedl až do jara 2016, kdy zvítězil ve výběrovém řízení na ředitele Kanceláře architekta města Brna.

Mezinárodní výběrová komise, ve které zasedli mimo jiné hlavní architekta dánské Kodaně Tina Saaby, ředitel odboru plánování města Vídně Thomas Madreiter, šéf pražského Institutu plánování a rozvoje Petr Hlaváček nebo nezávislý odborník na urbanismus a architekturu Adam Gebrian, jej vybrala z celkem 9 uchazečů

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prostor pro město:...

Best Western Premier Hotel International Brno Brno (71 metrů)

Hotel Royal Ricc Brno (372 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (822 m)