Největší ochutnávka Svatomartinského vína

Brno, Náměstí Svobody

11.11.2016

Další vstupenky

Největší ochutnávka Svatomartinského vína

Na svátek svatého Martina, 11. 11. v 11 hodin zahájí slavnostní přípitek letošní ochutnávání Svatomartinských vín. Těšit se můžete na ochutnávku 100 druhů svatomartinských vín od 100 různých vinařů.

Akce se tak jako v uplynulých letech bude konat na brněnské Náměstí Svobody! Neváhejte a přijeďte se pobavit a ochutnat vynikající Svatomartinské! Každoroční Svatomartinský košt je nejen přehlídkou skvělých moravských vín, ale i dobrého jídla a tradiční hudby. Vše započne slavnostním přípitkem v pátek 11. 11. symbolicky v 11 hodin, kdy na brněnském náměstí Svobody představitelé vinařů otevřou první láhev Svatomartinského vína ročníku 2016.

Degustaci bude těsně předcházet slavnostní průvod, který v čele se svatým Martinem na bílém koni vyrazí v 10:30 od kostela sv. Tomáše na Moravském náměstí směrem na náměstí Svobody. Po přípitku bude spuštěn doprovodný program s moravskou cimbálovou muzikou Jožky Šmukaře. Diváci si budou moci zasoutěžit o láhve vína a ochutnávat vybrané staročeské delikatesy, včetně svatomartinské pečené husy. Koštem to však zdaleka nekončí!

Všichni milovníci Svatomartinských vín jsou během následujícího víkendu a dalších týdnů srdečně zváni k návštěvě některého z vinných sklepů, jejichž přehled naleznou na www.wineofczechrepublic.cz. Program – 11. listopadu, brněnské Náměstí Svobody 10:00 Zahájení prodeje žetonů a výdej skla v pokladnách na náměstí 10:30 Zahájení průvodu z Moravského náměstí; včele Martin na bílém koni 11:00 Zvony z Petrova; slavnostní přípitek; sv. Martin rozlévá víno na pódiu 11:30 Konec oficiální části; zahájení doprovodného kulturního programu (Jožka Šmukař, soutěže) 15:00 Folkteam Pavla Kopřivy 17:30 Ukončení prodeje Svatomartinských vín

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Největší ochutnávka Svatomartinského vína

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.