Festival vánočních dárků

Brno, Lidická 22

3.12.2016

zdarma

Další vstupenky

Festival vánočních dárků

Zveme vás na Festival vánočních dárků v sobotu 3. prosince 2016 od 10 do 18 hodin na adrese Lidická 22 v Brně. Vstupné je zdarma a vítání jsou i pejsci. Prostor je nekuřácký. Festivalu vánočních dárků dominuje prodejní jarmark doplněný doprovodným programem pro děti i dospělé.

Cílem akce je vytvořit místo, kde se dají najít pěkné dárky pro celou rodinu, a to bez stresu tolik typického pro klasické předvánoční nakupování. Chtěli bychom obnovit tradici nákupu ručně vyráběných dárků a klidnou atmosféru Vánoc. Na akci se představí chráněná dílna Práh a pomáhat budeme také pejskům v nouzi.

Přijďte se pobavit, zanakupovat, podpořit na dvacítku menších i větších šikovných výrobců, občerstvit se dobrotami a třeba i udělat dobrý skutek pro ty, co zatím neměli v životě příliš štěstí. Mezi tím, co rodiče budou vybírat dárečky, jejich milé ratolesti se zabaví v dětském koutku, odkud se mohou vrátit dokonce i s vánočně laděným namalovaným obličejem

Dospělí si budou moci poslechnout doprovodnou hudbu, přiťuknout si svařákem nebo zakousnout něco dobrého na zub. Pro všechny návštěvníky bude připravena dílnička tradičního odlévání olova a workshopy na výrobu vánočních přání a dalších papírových dekorací. Pro předem registrované čeká také kurz scrapbookingu, kam si mohou přinést třeba i vlastní fotografie a vytvořit tak během chvilky originální a osobitý vánoční dárek sami!

Celou příjemnou vzpomínku na nakupování bez stresu si můžete zvěčnit v připraveném fotokoutku. Fotografii si budete moci ihned odnést s sebou domů. Dorazte s celou rodinou i známými, Festival vánočních dárků nabízí zábavu a pořízení vánočních dárků pro všechny. Těšíme se na vás!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Festival vánočních dárků

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.