Festival vánočních dárků

Festival vánočních dárků

Adresa:

Brno, Lidická 22

Termín: 3.12.2016
Vstupné:

zdarma

3prosinec sobota 10:00

Žánr: ostatní akcepro děti


Zveme vás na Festival vánočních dárků v sobotu 3. prosince 2016 od 10 do 18 hodin na adrese Lidická 22 v Brně. Vstupné je zdarma a vítání jsou i pejsci. Prostor je nekuřácký. Festivalu vánočních dárků dominuje prodejní jarmark doplněný doprovodným programem pro děti i dospělé.

Cílem akce je vytvořit místo, kde se dají najít pěkné dárky pro celou rodinu, a to bez stresu tolik typického pro klasické předvánoční nakupování. Chtěli bychom obnovit tradici nákupu ručně vyráběných dárků a klidnou atmosféru Vánoc. Na akci se představí chráněná dílna Práh a pomáhat budeme také pejskům v nouzi.

Přijďte se pobavit, zanakupovat, podpořit na dvacítku menších i větších šikovných výrobců, občerstvit se dobrotami a třeba i udělat dobrý skutek pro ty, co zatím neměli v životě příliš štěstí. Mezi tím, co rodiče budou vybírat dárečky, jejich milé ratolesti se zabaví v dětském koutku, odkud se mohou vrátit dokonce i s vánočně laděným namalovaným obličejem

Dospělí si budou moci poslechnout doprovodnou hudbu, přiťuknout si svařákem nebo zakousnout něco dobrého na zub. Pro všechny návštěvníky bude připravena dílnička tradičního odlévání olova a workshopy na výrobu vánočních přání a dalších papírových dekorací. Pro předem registrované čeká také kurz scrapbookingu, kam si mohou přinést třeba i vlastní fotografie a vytvořit tak během chvilky originální a osobitý vánoční dárek sami!

Celou příjemnou vzpomínku na nakupování bez stresu si můžete zvěčnit v připraveném fotokoutku. Fotografii si budete moci ihned odnést s sebou domů. Dorazte s celou rodinou i známými, Festival vánočních dárků nabízí zábavu a pořízení vánočních dárků pro všechny. Těšíme se na vás!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival vánočních...

Hotel Slovan Brno (144 metrů)

Hotel Amphone Brno (167 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (220 m)