Povídání s Marií Javorkovou o velmi slavných přátelích - Violette Le Gallou Messmer, Sri Vijan a zavzpomíná i na Michaela Jacksona

Výstava obrazů a povídání s malířkou Marií Javorkovou o význačných soudobých autorech, umělcích. Světoznámí malíři - Violette Le Gallou Messmer, Sri Vijan a Marie Javorkova jsou velmi žádaní a cenění autoři.

Vystavují v mnoha zemích světa.Jejich díla jsou chloubou mnohých světových galerií a privátních sbírek. Jste srdečně zváni na tuto mimořádnou výstavu a osobní setkání s Marií Javorkovou, která zavzpomíná i na Michaela Jacksona.

Marie Javorkova se každému návštěvníkovi chce věnovat individuálně, s osobním výkladem provést výstavou obrazů, ukazovat fotografie a dokumenty na iPad a proto je určitě lépe si s ní sjednat konkrétní čas Vaší návštěvy mailem, který je uveden na www.mariejavorkova.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Povídání s Marií Javorkovou o velmi slavných přátelích - Violette Le Gallou Messmer, Sri Vijan a zavzpomíná i na Michaela Jacksona

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.