MET: Wolfgang Amadeus Mozart / Don Giovanni

Brno, Moravské náměstí 3

22.10.2016

Další vstupenky na Rock/Pop

MET: Wolfgang Amadeus Mozart / Don Giovanni

Adam Plachetka, patron sezóny zve: https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=450mahkPtwk Simon Keenlyside v Met poprvé ve své kariéře ztvární roli zatvrzelého hříšníka Dona Giovanniho v inscenaci Michaela Grandage, který za ni získal Tony Award.

Za dirigentským pultem stane šéfdirigent Met Fabio Luisi a na scéně se dále objeví Hibla Gerzmava v roli Donny Anny, Malin Byström jako Donna Elvíra, Serena Malfi jako Zerlina, Adam Plachetka jako Leporello, Matthew Rose jako Masetto, Kwangchul Youn jako Komtur a poprvé se v Live in HD objeví Paul Appleby v roli Dona Ottavia. Rádi bychom vás upozornili na změnu obsazení role Dona Ottavia v opeře Don Giovanni: bohužel ze zdravotních důvodů bude původně avizovaný Rolando Villazón nahrazen americkým tenoristou Paulem Appleby.

Účinkují: Hibla Gerzmava (Donna Anna), Malin Byström (Donna Elvíra), Serena Malfi (Zerlina), Paul Appleby (Don Ottavio), Simon Keenlyside (Don Giovanni), Adam Plachetka (Leporello), Matthew Rose (Masetto), Kwangchul Youn (Komtur) Dirigent: Fabio Luisi Režie: Michael Grandage Nastudování: italsky s anglickými a českými titulky. Předpokládaná délka: 3h. 22min. (1 přestávka)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce MET: Wolfgang Amadeus Mozart / Don Giovanni

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.