6. ročník Drnholeckého vinobraní s otevřenými sklepy

6. ročník Drnholeckého vinobraní s otevřenými sklepy především malovinařů, ale i větších vinařských firem, se stává již tradiční kulturní akcí, kde se představují místní vinaři se svými vinikajícími víny a burčákem.

V doprovodném programu se na Drnholeckém náměstí představí šermíří, dětské folklorní soubory a Country soubor. Rovněž budou na náměstí i stánky s občerstvením, burčákem, lidovými výrobky. Můžete se zúčastnit různých soutěží s vinařskou tématikou. Odpoledne na náměstí bude zakončeno vinařským zvykem Otvírání hory.

Vstupné na vinobraní a otevřené sklepy se neplatí. Cena degustačního lístku je 6,- Kč. Po skončení doprovodného programu na náměstí se můžete pobavit na hotařově zábavě v místním kulturním domě - vstupné 70,- Kč. 10.00 otevřené sklepy 13.00 příjezd vrchnosti na náměstí, dobový průvod po otevřených sklepech - doprovodný program na náměstí, soutěže s vinařskou tematikou, dětské folklorní soubory 14:00 Varhanní koncert Kateřiny Málkové v kostele Nejsvětější Trojice 18.00 otvírání hory na náměstí 20.00 hotařova zábava v kulturním domě

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce 6. ročník Drnholeckého vinobraní s otevřenými sklepy

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.