Paní Bovaryová

Od roku 2010 žije poprvé v dějinách lidstva víc lidí ve městech než na vesnici, bejbe! Live your dream! Ema žije na vesnici, je krásná. Dívá se na ni Karel Bovary, mladý lékař. Ema se stává paní Bovaryovou. Patří mu? Patří na vesnici? Nudí se… Vždyť se na to nedá dívat! Začni třeba aspoň hrát nebo zpívat! Ema potřebuje svět, ne hnojiva.

Musí uniknout, musí neustále unikat, Ema is on the road… Potřebuje město! Umění! Kavárny! DJ´s! Pártýýýýz! Paříž! Paris! Paradajs, bejbe! More reality! Nejdřív potká Rudolfa. (Je to osud?) Pak Leona. (Je to osud?) Panno Marie, je to osud? Ema se teď konečně může stát sama sebou. Skutečnou! Ale skutečnost stojí peníze. A peníze někomu patří. Komu vlastně patří Ema? Komu patří její touha? Komu patří její skutečnost?

Autorský scénický experiment o touze po vlastní výjimečnosti, o boji se svým obrazem a o vztahu mezi touhou a mocí, identitou a skutečností. Kdo je čí představou? Jak daleko má v životě člověk odjet, aby byl jeho život skutečný? Je kam jezdit? Je proč zůstávat? Je skutečnost – bejbe?

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Paní Bovaryová

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.