Jaroslav Rudiš // Národní třída // 12. a 13. září

Jaroslav Rudiš // Národní třída // 12. a 13. září

Adresa:

Brno, Sukova 4

Termín: 12.9.2016

12září pondělí 20:00

Žánr: divadlo


Inscenace měla premiéru v říjnu 2012 a po čtyřech letech se pomalu blíží k derniéře. Na fotografii události je Vandam, skutečný předobraz hlavní postavy Národní třídy. Její autor právě dokončuje další hru pro Feste - Sauna, bude mít premiéru 30. října.

Jaroslav Rudiš NÁRODNÍ TŘÍDA Inscenace ukazuje svůdnost homofobního koktejlu polopravd. Populismus, tendence k rychlému a jednoduchému řešení životních otázek a krize české morálky, jejíž apatie dodává takovým trendům na síle, jsou jádrem nové inscenace. Jinými slovy, Národní třída předkládá obraz úplně obyčejného člověka, pro něhož je mír pouhá přestávka mezi válkami. Mezi válkami, které jediné dokážou efektivně řešit naše každodenní trápení. Mezi válkami, které začínají dělením lidstva na ty “dobré” a ty “špatné”.

Hrají: Petr Bláha, Tomáš Sýkora, Magdalena Tkačíková Režie: Jiří Honzírek Dramaturgie: Katarína K. Koišová Výprava: Radomír Otýpka Hudba: Jiří Starý Vstupenky 180 / 120 korun. Rezervace na www.divadlofeste.cz nebo info@divadlofeste.cz. http://www.divadelni-noviny.cz/je-jedno-na-jaky-strane-barikady-stojis

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

27duben pátek 19:00

Caveman

, Makovského náměstí 3 Divadlo

6květen neděle 19:00

Celebrity s.r.o.

, Makovského náměstí Divadlo

30duben pondělí 19:00

Caveman

, Jakubské náměstí 5 Divadlo

Ubytování v okolí akce Jaroslav Rudiš //...

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (200 metrů)

Grandhotel Brno Brno (329 metrů)