Jaroslav Rudiš // Národní třída // 12. a 13. září

Inscenace měla premiéru v říjnu 2012 a po čtyřech letech se pomalu blíží k derniéře. Na fotografii události je Vandam, skutečný předobraz hlavní postavy Národní třídy. Její autor právě dokončuje další hru pro Feste - Sauna, bude mít premiéru 30. října.

Jaroslav Rudiš NÁRODNÍ TŘÍDA Inscenace ukazuje svůdnost homofobního koktejlu polopravd. Populismus, tendence k rychlému a jednoduchému řešení životních otázek a krize české morálky, jejíž apatie dodává takovým trendům na síle, jsou jádrem nové inscenace. Jinými slovy, Národní třída předkládá obraz úplně obyčejného člověka, pro něhož je mír pouhá přestávka mezi válkami. Mezi válkami, které jediné dokážou efektivně řešit naše každodenní trápení. Mezi válkami, které začínají dělením lidstva na ty “dobré” a ty “špatné”.

Hrají: Petr Bláha, Tomáš Sýkora, Magdalena Tkačíková Režie: Jiří Honzírek Dramaturgie: Katarína K. Koišová Výprava: Radomír Otýpka Hudba: Jiří Starý Vstupenky 180 / 120 korun. Rezervace na www.divadlofeste.cz nebo info@divadlofeste.cz. http://www.divadelni-noviny.cz/je-jedno-na-jaky-strane-barikady-stojis

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Jaroslav Rudiš // Národní třída // 12. a 13. září

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Divadla - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.