Prolínání na konci léta

Prolínání na konci léta

Adresa:

Brno, Špilberk 210/1

Termín: 25.8.2016 24.9.2016
Vstupné:

zdarma

25srp - 24zář celý den

Žánr: výstavyobrazy


V letošním roce pořádá Ateliér Studánka Mileny Konvalinové výstavu s názvem Prolínání na konci léta na hradě Špilberku v Brně.

Přijďte 25. srpna 2016 v 17:00 na zahájení výstavy Prolínání na konci léta, kde budete prostřednictvím rozmanitých obrazů a soch vpuštěni do tajemných snů daleko velmi daleko…

...ohlédnutí za časem stráveným na zemi, i mimo ni, nejvíce však za hranicí našich všedních představ. Budete moci okusit pohled, a spatřit co nejvíce z různodivného světa fantazie.

Výstava návštěvníkům nabídne velkoformátové a plastické obrazy, vybízející k prozkoumání nejen očima, ale i naší imaginací. Budete moci nahlédnout do světa bohů, kteří stále bdí nad nehmotným světem lidí, zvířat a tajuplných bytostí.

Uslyšíte jejich myšlenky, ucítíte jejich nepostradatelnou magičnost, navedou vás do labyrintu, kde je hranice mezi sny a skutečností neviditelná. Dětské prolínání námětů přesahuje nejen naši představivost, ale i formáty těch největších rámů.

V expozici na vás budou čekat v obrazech bytůstky hodné i nevyzpytatelné, zvířata nejen z předalekých krajin, ale i z českých lesů a ukážou vám, jak takto pohromadě na jednom místě a v jeden čas mohou vytvořit spojení barev a pocitů, na které jen tak nezapomenete.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prolínání na konci...

Hotel Pod Špilberkem Brno (244 metrů)

Best Western Premier Hotel International Brno Brno (477 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 211 m)