Prolínání na konci léta

Brno, Špilberk 210/1

25.8.2016 24.9.2016

zdarma

Další vstupenky

Prolínání na konci léta

V letošním roce pořádá Ateliér Studánka Mileny Konvalinové výstavu s názvem Prolínání na konci léta na hradě Špilberku v Brně.

Přijďte 25. srpna 2016 v 17:00 na zahájení výstavy Prolínání na konci léta, kde budete prostřednictvím rozmanitých obrazů a soch vpuštěni do tajemných snů daleko velmi daleko…

...ohlédnutí za časem stráveným na zemi, i mimo ni, nejvíce však za hranicí našich všedních představ. Budete moci okusit pohled, a spatřit co nejvíce z různodivného světa fantazie.

Výstava návštěvníkům nabídne velkoformátové a plastické obrazy, vybízející k prozkoumání nejen očima, ale i naší imaginací. Budete moci nahlédnout do světa bohů, kteří stále bdí nad nehmotným světem lidí, zvířat a tajuplných bytostí.

Uslyšíte jejich myšlenky, ucítíte jejich nepostradatelnou magičnost, navedou vás do labyrintu, kde je hranice mezi sny a skutečností neviditelná. Dětské prolínání námětů přesahuje nejen naši představivost, ale i formáty těch největších rámů.

V expozici na vás budou čekat v obrazech bytůstky hodné i nevyzpytatelné, zvířata nejen z předalekých krajin, ale i z českých lesů a ukážou vám, jak takto pohromadě na jednom místě a v jeden čas mohou vytvořit spojení barev a pocitů, na které jen tak nezapomenete.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Prolínání na konci léta

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Galerie a muzea - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.