Brno, Nám SNP 33

24.9.2016

350,-

Další vstupenky

Zbraně pro sebeobranu a skryté nošení

Seminář zaměřený na výběr prostředků pro sebeobranu (především střelné zbraně). Základní schéma toho nejdůležitějšího, co s sebou mít, když chci být připraven čelit nástrahám.

Výběr teleskopického obušku, střelné zbraně, trénink, skryté nošení... vše co potřebuji vědět, abych zvýšil své šance na přežití. Máte již něco svého, chcete posunout své znalosti opět o úroveň výš, tak přesně pro vás jsme připravili tento jedinečný seminář. Svět okolo se postupně mění, buďte na to připraveni.

To nejdůležitější, co pro své bezpečí můžeme udělat, je být dobře připraven. Seminář vedou zkušení instruktoři, Jan Hálek z DRILLY.cz s bohatou praxí a pozvaný instruktor z AČR. Čeká vás: Profesionální prezentace Výběr vhodné (střelné) zbraně Způsoby nošení a umístění zbraně Výběr vhodného pouzdra (vnitřní, vnější, ledvinky, tašky, speciální pouzdra, atp.)

Taktické a bezpečnostní aspekty Diskuze NUTNÁ REGISTRACE PŘEDEM NA: http://viaprotect.cz/prihlaseni.php?akce=1002-zbrane-prp-sebeobranu-a-skryte-noseni-seminar-brno

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Zbraně pro sebeobranu a skryté nošení

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.