Víkend v plenéru s pastelkami, pastelem a lavírovanou kresbou tuší

Srdečně Vás zveme na dvoudenní kurz kresby v plenéru. Kurz bude probíhat první den venku v parku kolem Janáčkova divadla, kde si pod vedením lektorky Klaudie, nakreslíte několik skic okolní krajiny. Druhý den si je u nás v ateliéru převedete do hotového díla buď pastelkami, pastelem či tuší.

Na tomto kurzu Vás lektorka první den, který bude probíhat venku, naučí základy perspektivy, kompozice a kresby tužkou tak, že dokážete úspěšně vytvořit skici, které pak následně zpracujete. Druhý den již bude probíhat ve vnitřních prostorách ateliéru, kde se seznámíte se základy Vámi zvolené techniky a přetvoříte sobotní skici v hotové umělecké dílo.

Když by pršelo.

Může se stát, že se nevydaří počasí a bude nutné zůstat oba dva dny v ateliéru, v tomto případě první den budete skicovat zátiší dle reálných předmětů a květinové vazby.

Maximální počet kurzistů: 6

Co s sebou na kurz? Nadšení, hravost a ochotu naučit se něčemu novému. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně. První den je vhodné vzít s sebou deku, ať se můžete posadit do trávy.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Víkend v plenéru s pastelkami, pastelem a lavírovanou kresbou tuší

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.